Pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin
Kłodzko, Bystrzyca, Lądek i Polanica

Czyszczenie posadzek 

Posadzki – napotykamy je na każdym kroku podczas aktywnego dnia. Klatka schodowa, szkoła, instytucje publiczne, przychodnie, szpitale, hale magazynowe, firmy produkcyjne, obiekty rekreacji. Wszystkie z posadzką u naszych stóp.

Znoszą koła wózków, przestawianie mebli, obcasy, błoto z butów i wiele innych rzeczy, które narażają je na zabrudzenia i zniszczenia. We własnym domu pamiętamy o miękkich kapciach, a w przestrzeni publicznej po prostu funkcjonujemy. Swobodnie i bez refleksji nad losem posadzki. 

Osoba odpowiedzialna na jej czystość i konserwacje wie, jak trudno zaleźć godną zaufania ekipę sprzątającą. Taką, która zawsze będzie na czas, zastosuje odpowiednie środki chemiczne i skutecznie przywróci dobry stan podłogi. Na szczęście jesteśmy my.  

Oferujemy czyszczenie posadzek w Kłodzku, Bystrzycy Kłodzkiej, Lądku Zdrój i Polanicy Zdrój.

Komu oferujemy czyszczenie posadzek

Jak przebiega czyszczenie posadzek

Czyszczenie posadzek – do czego może doprowadzić brak dokładności

Począwszy od oczywistości, takich jak zalegający w zakamarkach brud, po znaczące zmatowienie posadzki. Podłoga czyszczona „na skróty”, bez neutralizacji pH powierzchni staje się pełna smug oraz szybciej gromadzi kolejne zabrudzenia.   Dlatego coś tak oczywistego, jak woda robi wielką różnicę. Neutralizacja pH to po prostu zmycie wyczyszczonej powierzchni odpowiednio dużą ilością wody. Robimy to zawsze. Nie idziemy na skróty.

Wezwij nas do czyszczenia posadzek w Kłodzku, Bystrzycy Kłodzkiej, Lądku Zdrój i Polanicy Zdrój

Jeśli odpowiadasz za czystość i bezpieczeństwo w budynku, dzięki nam będziesz mieć głowę wolą od zmartwień. Będzie dokładnie, profesjonalnie, bezpiecznie i higienicznie.   Niech życie w budynku toczy się swobodnie.

Niech ludzie pracują, biegają, korzystają. My będziemy się zjawiać regularnie i przywracać wszystko do porządku.